Szerokie spodnie jeansowe z 100% bawełny w odcieniu Mimosa

Szerokie spodnie jeansowe z 100% bawełny w odcieniu Mimosa

Materiał:

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„Ten model jest idealny do stworzenia jasnego letniego wyglądu z białą koszulką, Fioletowym jeansem i zamszowymi trampkami na masywnej podeszwie w delikatnym niebieskim kolorze, dodatkowy akcent można nadać obrazowi za pomocą jasnego żółtego paska.”

Dodaj do swojej letniej garderoby jasne, przycięte dżinsy z ozdobną, nieprzetworzoną krawędzią. Projektanci połączyli rzeczywisty luźny krój dżinsów i jasny odcień Mimosa z aktualnej sezonowej palety Instytutu kolorów Pantone.

Szczegół:

  • Mimosa (Mimosa) – rzeczywisty odcień SS ‚ 20 Z Pantone Color Institute;
  • Loose Fit Pasuje do każdego kształtu;
  • Wysoki wzrost akcentuje talii;
  • Dekoracyjne surowe krawędzi z frędzlami;
  • Skrócona długość;
  • Pięć kieszeni.

Zawiera: 100% bawełna-naturalny hipoalergiczny materiał, który dobrze „oddycha”.